top of page
nowoczesna łazienka

Center-Plus

ponad 25 lat doświadczenia

Trochę historii

Początki firmy sięgają wczesnych lat dziewięćdziesiątych. Zaczęliśmy od obrania konkretnego celu: wyposażenia jak największej liczby polskich domów w nowoczesną armaturę łazienkową. Od blisko 30 lat konsekwentnie realizujemy tę misję docierając do coraz szerszego grona odbiorców i oferując coraz szerszy asortyment. Spełniamy się dostarczając krajowym, a także zagranicznym klientom wysokiej jakości baterie umywalkowe, baterie wannowe, zestawy prysznicoweakcesoria łazienkowe, kuchenne i wiele więcej.

Center-Plus dziś

Jako producent i importer akcesoriów łazienkowych i kuchennych współpracujemy z doświadczonymi projektantami, którzy pomagają nam wprowadzać pomysły w życie. Podążając za najnowszymi trendami wspólnie tworzymy indywidualne wzory. Nierzadko kreujemy polski i zagraniczny rynek. YOKA® - główna marka firmy Center-Plus, posiada jedną z najszerszych ofert akcesoriów łazienkowych w kraju.

center-plus-siedziba.jpg

Co nas wyróżnia

Detal.jpg

Piękno tkwi w szczegółach, a  jakość produktu poznaje się po tym, jak dużą wagę producent przywiązuje do detali. Właśnie to jest naszym wyróżnikiem. Na pierwszym miejscu, równolegle z designem nawiązującym do aktualnie obowiązujących trendów, stawiamy jakość. W parze z nią idzie trwałość - kolejna ważna cecha armatury łazienkowej YOKA®.

Partnerzy

Na Polskim rynku jesteśmy obecni od 1995 roku. Nasze produkty znajdziesz na półkach największych sklepów stacjonarnych (m.in. Leroy Merlin, OBI, Bricoman, Auchan, Media Expert, Selgros cash & carry) oraz internetowych. Sprzedajemy nie tylko w kraju. Jesteśmy obecni także w Bułgarii, Rumunii, Litwie i Łotwie.

o-nas-partnerzy.jpg

Dziękujemy za zaufanie

Naszym wieloletnim partnerom dziękujemy za współpracę, która daje nam motywację do ciągłego rozwoju. Firmy, z którymi nie mieliśmy jeszcze przyjemności współpracować zapraszamy do kontaktu.

bottom of page